Ar verta įsipareigoti greitajam kreditui?

Paskutiniu metu greitieji kreditai Lietuvoje užėmė pagrindinę skolinimosi rinką. Panašu, jog net ir bankai nebe suteikia tokio džiaugsmo, kaip greitųjų kreditų paskolos. Jei jos tokio patrauklios, tai tik reiškia, kad pasiūlymai tautiečiams yra reikalingi ir naudingi. Tokiu atveju galime džiaugtis, kad egzistuoja mūsų šalyje tirk daug firmų, kurios siūlo skolinimosi galimybę. Tačiau dabar šiek tiek apie kaimyninių šalių kreditą teikiančias firmas, kurios vis sparčiau lenda ir į mūsų rinką. Atsižvelgiant į tai, kad Lietuva ir Latvija gana artimai bendradarbiauja daugeliu klausimų – firmų susimaišymas gana normalus ir net sveikintinas. Juolab, taip greitai šių dviejų šalių valiuta taps vienoda, visai kaip senais laikais. Tik tada mums per prievartą buvo kišama tai, ko mes nenorime. Dabar Lietuva mielai bendradarbiauja su Europos valstybėmis nepamiršdama ir Latvijos, savo mylimiausio brolio. Kredīts latviškai reiškiantis kreditą siūlo bent kiek pasidomėti jų teikiamomis skolinimosi galimybėmis. 

Šiek tiek informacijos padės Jums suprasti pliusus, kurie gali paskatinti pasiskolinti būtent iš Latvijos kreditą teikiančių kompanijų. Pasistenkime visą informaciją pateikti kuo objektyviau, kad jums patiems nenorint nenukreiptume į konkrečią pusę. Juk apskritai svarbiausia, kad tokios galimybės egzistuoja. Jei jums geriau yra lietuviškas kreditas – valio. Jei neatsispiriate latviškui irgi nuostabu. Raskite variantą, kuris labiausiai patenkintų jūsų lūkesčius. Juk pagrindinis tokių kreditą teikiančių įmonių siekis padaryti, kad klientai būtų kuo labiau patenkinti. Viskas tik dėl jūsų

  1. Latvijos valstybėlė kiek liberalesnė nei Lietuva kalbat apie greituosius kreditus. Šios šalies verslininkai suteikia paskolas net ir tiems asmenims, kurie neturi pastovaus darbo, netgi bedarbiams. Lietuvoje tokio tipo galimybę pasiskolinti suteikia tik Mogo, kuri reikalauja palikti užstatą, kad jie būtų užtikrinti jūsų siekiu pinigus grąžinti. Šiuo atveju, jei jūs neturite darbo – latviškas kreditas labiau jums tinkantis variantas. Žinome, nieko nekišame per prievartą, tik pateikiame realų faktą, kuris gali koreguoti apsisprendimą.
  2. Užsieniečiai, kurie nori pasiskolinti iš Latvijos kreditą teikiančių kompanijų, pavyzdžiui www.kredita.lv – pinigus tomis pačiomis sąlygomis, kaip ir valstybės pilietis. Taigi, jums nebus uždėti daug didesni mokesčiai, tai yra palūkanos, kurios gali netgi išgąsdinti. Žinoma, nepamirškite kad šiuo metu mūsų kaimynai naudojasi euru, tad palyginimui palūkanos mums gali pasirodyti kiek didesnės. Tačiau tai tiesa nebus, paprasčiausia iliuzija, kadangi ir paskolą juk gausite eurais, o ne latais ar litais.

Lietuva ir Latvija labai glaudžiai bendradarbiauja spendžiant į įvairaus pobūdžio klausimus. Vienas jų – ekonomika. Abi šalis labai nukentėjo dėl emigracijos, kuri taip pat pakenkė ir šalies ekonomikai. Siekiant, kad šalys galėtų džiaugtis esančios lygios vakarų Europos valstybėms, būtina glaudus bendradarbiavimas. Tik kartu mes galime padaryti daugiau, įkvėpti iš naujo ir pajusti galią, kurią suteikia turtingos valstybės.

Categories: Uncategorized
Tags: