Pigesni prezervatyvai – galimybė pastoti?

Prezervatyvai – pati populiariausia priemonė išvengti tiek neplanuoto nėštumo, tiek lytiškai plintančiu ligų. galbūt dėl šių ypač funkcionalių apsaugos priemonių būtent sargiai ir yra pats mėgstamiausias būdas mylintis. Juos gali įsigyti visi, nereikia daktaro pažymos ar tėvų leidimo. Būtent prezervatyvus ir išbando jauni asmenys, pasiruošę įžengti į suaugusiųjų pasaulį. Tiesa, egzistuojant gana dideliam poreikiui, nenuostabu, kad yra ir didelė rinka. Šiuo metu su seksu susiję žaisliukai užima gana aukštą vietą pardavimuose, o ką jau kalbėti apie apsisaugojimo priemones, kurios suteikia galimybę mylėti ir mylėtis. Tiesa, kuo daugiau įmonių siūlo prezervatyvus, tuo labiau didėjanti konkurencija skatina mažinti kainas. taip galima rasti gana pigių variantų. Pagalvokime, juk išties prezervatyvai nėra jau toks pigus malonumas, ypač jei seksas gana dažnas poroje. Tuomet imame ieškoti kuo pigesnių pasirinkimų, kurie padėtų pigiai mylėtis. Prezervatyvai pigiau dažnai prieinami internetinėje erdvėje, kadangi tokių virtualių parduotuvių savininkai neišlaiko patalpų ar didelio personalo kiekio. Jie sau gali leisti mažinti kainas ir atsižvelgti į egzistuojančią konkurenciją. Išties, kol vieni naudojasi virtualių parduotuvių teikiamais malonumais, kiti teigia – jog ten prekiaujama brokuotomis prekėmis. Netgi labai kategoriškai teigia: “Nori neplanuoto nėštumo? Pirk prezervatyvus internetu“. Tai labai neteisingas teiginys, neturintis jokių pagrįstų faktų.

  • Jei pergyvenate, kad internetai gali suplyšti juo gabenant iki jūsų namų durų, tai užtikriname, kad taip nebus. Juos pristato kurjeris, kuris žino, jog su prekėmis, reikia elgtis ypač atsargiai.
  • Nei vienas verslininkas neleis sau prekiauti prasta produkcija, kadangi tai jo darbo garantas. Tik kokybiška prekė pasieks jūsų namų duris.
  • Jei bent kiek išmanote apie pardavimo kainą suprantate, kad tikroji pinigų suma už prekę yra gana maža, tad net ir sumokėjus centus už vieną prezervatyvą, jis padengs visas savo gaminimo išlaidas.
  • Prekės tiek į virtualią erdvę, tiek į realias parduotuves patenka i ten pat. Tad ir gaunama lygiai tokia pat produkcija iš lygiai tokių pat kompanijų.

Prezervatyvai internetu – pigesnis pasirinkimas. Džiaukitės meile be papildomų finansų poreikio. 

Categories: Uncategorized
Tags: