Suknelių ilgiai ir etiketas

Kiekviena moteris savo spintoje privalo turėti bent kelias sukneles, kad galėtų pasipuošti ne tik tada, kuomet artėja kokia nors šventė, tačiau ir tą dieną, kuomet ji užsinorės atrodyti žavingai. Dažniausiai spintoje turimos suknelės yra labai skirtingos. Šiuo atveju kalbame ne tik apie jų spalvas ir panašiai, tačiau taip pat ir skirtingus modemus, kurie patys reikalauja juos dėvėti skirtingomis progomis. Suknelės internetu vis labiau plintantis reiškinys, kadangi jų kaina nėra didelė, o tuo pačiu ir kokybė labai geram taigi, tenkina kiekvieną moterį, kuri nori susirasti gražesnį drabužėlį. Tiesa, svarbu žinoti, jog kiekviena suknelė yra skirta skirtingai progai, tad nesumaišykite ir į pagarbos reikalaujančią šventę nenueikite su labai trumpą, galbūt net nepadoria suknute.

  • Krikštynoms turite dėvėti padorią suknelę, tad jokiu būdu neapsirenkite ypač trumpos. Taip pat rekomenduojame tokią šventę paminėti su kuo ryškesniu drabužėliu. Taigi, susiraskite ryškią suknutę, kuri jums padėtų atrodyti nuostabiai tą ypatingą dieną. Galite dėvėti ir kelis linksmus aksesuarus, kurie netgi gali pasirodyti kiek vaikiški. Paprasčiausiai, su jais atrodysite žavingai, tačiau tuo pačiu puikiai derinsitės prie pačios šventės idėjos.
  • Štai klaidingai manoma, kad laidotuvių dieną galima vilkėti tik juodos spalvos drabužius. Pirmiausia, viskas priklauso nuo tikėjimo, o tikrai ne visi yra katalikai. Taip pat nepamirškite jog ant galvų uždangalus deda tik artimiausios giminės moterys, tačiau net ir joms tai nėra būtina. Dėvėkite mėlynos spalvos drabužius. Labai gražiai ir pagarbiai atrodysite su violetinės spalvos suknele. Juoda  – tikrai ne vienintelė, kuri padės atrodyti ir pagarbiai ir puošniai tą ypatingą dieną.
  • Lygiai taip pat galime pasakyti kabant ir apie vestuves. Balta tikrai ne vienintelė spalva, kuri puikiai atrodo tą nuostabią dieną. Netgi žydra, rausva ar panašiai atrodys labai žavingai. Galite dėvėti lengvai gėlėta suknelę – atrodysite nuostabiai.

Yra daug skirtingų progų, kada galima dėvėti konkretų drabužį. Svarbiausia, jog su juo visada atrodysite nuostabiai, jei apsivilksite laiku ir vietoje. Tad nesuklyskite ir atrodykite nuostabiai su žavingomis suknelėmis.

Categories: Uncategorized
Tags: