Vivus.lt: patogi paskola, kuria pasinaudoti būtina

Lietuvoje kreditų įmonių pasirinkimo galimybės yra gana plačios. Jei bent kelerius metus apskritai tokia galimybė neegzistavo, tai šiuo metu galime džiaugtis turį šansą pasiskolinti bet kada, kai tik „užsireikia“ pinigėlių. Kuomet tarp įmonių konkurencija tokia didelė, bet kuriuo atveju laimi klientas, kadangi jis gali pasirinkti labiausiai jam tinkantį variantą. Juolab, konkurencija skatina ir palūkanų mažinimą, įvairiausių dovanėlių teikimą už pasiskolinimą. Viena iš šiuo metu labiausiai žinomų kredito įmonių yra Vivus.lt. jos populiarumo nenuginčys niekas, nes vis daugiau žmonių pasirenka pasiskolinti iš šios firmos. Greitosios paskolos gali išspręsti daugelį jūsų problemų – pasinaudokite teikiama galimybe ir plačiau susipažinkite su viena iš pirmaujančių kredito kompanijų – Vivus.lt.

Kaip galima gauti paskolą?

Bene visos firmos teikia labai panašias skolinimosi galimybes. Vivus.lt yra ne išimtis. Ši firma taip pat suteikia kelis kelius, kuriais žygiuojant galite pasiskolinti. Vienas jų – pateikti paraišką internetu. Tai bene populiariausias būdas. Kodėl? Kadangi prieš užpildant prašymą galite pasiskaityti oficialiame tinklalapyje, rasti labai daug jums naudingos informacijos. Taigi, tai vienas iš dažniausiai pasirenkamų būdų, tačiau yra ir kitų.  Pavyzdžiui, paraiškos pateikimas spaudos kioske. Kadangi juose savo paslaugas siūlo nemažai įmonių, būtinai pasisakykite, iš kurios norite pasiskolinti. Vis labiau populiarėja imti paskolas iš PayPost kioskelių ir galiausiai – Perlas terminalai. Visi pasiūlymai neblogi, tačiau virtualus- geriausias. Bet kuriuo atveju turėsite užsiregistruoti svetainėje, tai kur kas geriau tai padaryti iškart.

Visa reikalingas informacija – internete

Gauti kreditą iš vivus.lt labai paprasta. Sąlygos gana panašios, kaip ir skolinatės iš kitų įmonių: nereikia nei užstato, nei laiduotojo. Užpildžius paraišką kelioliką minučių bus svarstoma jūsų kandidatūra. Jei mėnesinė alga ir kitos mokėjimo istorijos yra tenkinamos – pinigai jūsų sąskaitą pasieks vos per kelioliką minučių. Kad viskas vyktų labai sklandžiai ir nekiltų jokių nesusikalbėjimų – rekomenduojama būtinai pasiskaityti oficialų vivus.lt tinklalapį. Jame pateikiamos visos sąlygos ir taisyklės, kurios gali jūsų laukti negrąžinimo ar kokiu nors kitu atveju. Paprasčiausiai, klientas dažnai nukenčia, kadangi nežino konkrečios informacijos, tačiau bet kuriuo atveju, taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

Papildomos sąlygos

Vivus.lt paskolą gali gauti tik pilnamečiai Lietuvos piliečiai, arba užsieniečiai turinys galimybę gyventi Lietuvoje. Skolintis galimybė suteikiama asmenims iki 70-ties metų amžiaus. Žinoma, daromos išimtys, tačiau jos svarstomos visai kita tvarka. Norint gauti paskolą būtina turėti aktyvų telefono numerį, banko sąskaitą, kuri būtinai turi būti atidaryta jūsų vardu ir elektroninio pašto adresą. Jei kuris nors iš nurodytų dalykų tinkamai nefunkcionuos – galimybės pasiskolinti pinigų paprasčiausiai neturėsite.

Pasiskolinti visada paprastai, kai puikiai išmanote visas taisykles, o tuo pačiu ir galimybes. Nebūkite impulsyvus skolintojas ir pagalvokite prieš žengdamas rimtą žingsnį.

Categories: Uncategorized
Tags: